Otevírací doba

Po - So: 8:30-19:00

image
Drobečková navigace

Úvod > Sortiment > Rumy a ostatní destiláty > Whisky a ostatní destiláty

Whisky a ostatní destiláty


Parametrické vyhledávání

Zobrazeno 9 položek
 • Dimple Golden Selection

  Dimple Haig 15 y má pověst výjimečně kvalitní skotské. Nová varianta Golden Selection nabízí "zlatý výběr" toho nejlepšího z domu Dimple Haigh. Je balená v typické třírohé láhvi s důlky - Dimple, odtud název. Jeho exkluzivita je podtržena jemnou, aromatickou chutí s nádechem kouře a rašeliny.

  Výrobce
  Dimple Haig
  Cena
  755 Kč
  Doba zrání
  15 let
  Země původu
  Skotsko

 • Fernet Stock

  Fernet Stock je český bylinný likér specifické nahořklé chuti. Fernet je vyráběn z tajné směsi čtrnácti bylin (tři jsou české), výrobce odtajnil pouze tři z nich – hořcová kořen, zeměžlučová nať a heřmánek římský.

  Výrobce
  Fernet Stock
  Cena
  335 Kč
  Země původu
  Česká republika
  Původní cena
  375 Kč

 • Four Roses Single Barrel

  Four Roses Single Barrel je prvotřídní bourbon komplexní, vyzrálé a hebké chuti. Již od roku 1888 se vyrábí z tradičních surovin v samém srdci státu Kentucky, ve městě Lawrencenburg. K jeho výrobě je používána kukuřice nejvyšší jakosti.

  Výrobce
  Four Roses
  Cena
  1095 Kč
  Země původu
  USA

 • Jack Daniel's

  Výrobní proces whiskey Jack Daniel's zůstal od založení palírny nezměněn. Základní složky kukuřice, žito a ječmenný slad jsou míchány s neželezitou pramenitou vodou z Lynchburgských jeskyň a destilovány. Následně destilát překape přes třímetrovou vrstvu uhlí z javoru cukrodárného.

  Výrobce
  Jack Daniel's
  Cena
  775 Kč
  Země původu
  USA
  Původní cena
  815 Kč

 • Jack Daniel's Honey

  Tato již legendární a velmi oblíbená americká whisky byla obohacena o sladkou chuť přírody. Jack Daniel's Tennessee Honey vznikl spojením originální Old No.7 pálené více jak 150 let a čistě přírodního medu.Každá kapka nejprve projde přes silnou vrstvu dřevěného uhlí a pak je její chuť zjemněna medem

  Výrobce
  Jack Daniel's
  Cena
  845 Kč
  Země původu
  USA

 • Jim Beam

  Aby mohl být alkoholický nápoj nazýván tradičním označením Straight Bourbon Whiskey, musí splňovat několik přísných nařízení, stanovených zákonem. Bourbon musí být například vyroben v USA, musí zrát minimálně dva roky, směs obilí musí obsahovat minimálně 51% kukuřice a mnoho dalšího.

  Výrobce
  James B. Beam
  Cena
  435 Kč
  Doba zrání
  4 roky
  Země původu
  USA
  Původní cena
  485 Kč

 • Old St. Andrew's Clubhouse

  Old st. Andrews Clubhouse Blended Scotch whisky je prémiová 10letá whisky speciálně namíchaná z pečlivě vybraného sladu a obilí přímo ve Skotsku. Je plná bohaté ovocné chuti, svěžesti a ovoce, kterou získává ze zrání v dubových sudech nasáklé sladkým vínem, sherry nebo portským.

  Cena
  849 Kč
  Doba zrání
  10 let
  Země původu
  Skotsko

 • Proper No. Twelve (Conor McGregor)

  Irský MMA bojovník Conor McGregor má horkou krev. A v srdci vášeň pro Irsko a irskou whiskey. Když se rozhodl poprat s nelehkým úkolem a vytvořit svoji vlastní, hledal pro svůj projekt spřízněné duše. Našel je v nejstarší irské palírně a společně pak tři roky pečlivě ladili recepturu.

  Cena
  910 Kč
  Země původu
  Irsko

 • Trebitsch Czech Single Malt Whisky

  TREBITSCH Czech Single Malt Whisky 40% - jednodruhová sladová whisky zrající v dubových sudech nejméně 3 roky. Díky unikátnímu výrobnímu postupu jsme stvořili charakter velice jemné a podmanivé chuti. Kromě základních chutí obilného zrna a sladu máte nyní možnost rozvíjet své chuťové fantazie.

  Výrobce
  Trebitsch Old Town Distillery
  Cena
  949 Kč
  Doba zrání
  4 roky
  Země původu
  Česká republika

Zobrazeno 9 položek