Otevírací doba

Po - So: 8:30-19:00

image
Drobečková navigace

Úvod > Sortiment > Doplňkový sortiment > Nealkoholické

Nealkoholické


Parametrické vyhledávání

Zobrazeno 8 položek
 • Bohemia Sekt nealkoholický

  Jedinečný požitek z přípitku sklenkou sektu si teď můžete dopřát v každé situaci. Možná řídíte, očekáváte potomka či prostě zrovna jen netoužíte po něčem alkoholickém. U nealkoholického Bohemia Sektu jsme odstranili alkohol tak, aby neztratil nic ze své výjimečnosti.

  Výrobce
  BOHEMIA SEKT, s.r.o.
  Cena
  162 Kč

 • Bohemia Sekt nealkoholický rosé

  Známé bílé šumivé víno Bohemia Sekt v nealkoholickém růžovém provedení. U nealkoholického Bohemia Sektu byl šetrně odstraněn alkohol tak, aby si zachoval veškeré své přednosti. Může se tedy pyšnit bohatou ovocnou vůní i svěží a harmonickou chutí s příjemnou kyselinkou a zbytkovým cukrem.

  Výrobce
  BOHEMIA SEKT, s.r.o.
  Cena
  162 Kč

 • Bon Voyage Chardonnay

  Odalkoholizované víno, bílé, odrůda Sauvignon Blanc. Odalkoholizované víno je nápoj vyroben z vína, u kterého obsah alkoholu byl destilací nebo jinou technologií snížen na 0,5 % nebo méně. Při výrobním postupu je možno přidat hroznový mošt, zahuštěný hroznový mošt nebo cukr.

  Cena
  155 Kč
  Země původu
  Francie

 • Bon Voyage Merlot

  Odalkoholizované víno, červené, odrůda Merlot. Barva: Hluboká granátová červená. Vůně: Výrazná vůně s tóny červeného ovoce, černého rybízu a třešní. Chuť: S velmi dlouhým závěrem, a jemnou tříslovinou.

  Cena
  155 Kč
  Země původu
  Francie

 • Bon Voyage Pinot Noir Rosé

  Odalkoholizované víno, růžové, odrůda Pinot Noir. Barva: Velmi lehce růžová, jasná a zářivá. Vůně: Vůně červeného ovoce, s kořeněnými a květinovými tóny Chuť: Velmi kulaté, bohaté a příjemné víno, vláčné, bez hořkosti.

  Cena
  155 Kč
  Země původu
  Francie

 • Bon Voyage Sauvignon

  Odalkoholizované víno, bílé, odrůda Sauvignon Blanc. Barva: Jasná, velmi světle žlutá se slabými zelenými odlesky. Vůně : Velmi výrazná s tóny bílých květů, ananasu, tropického ovoce a minerálních tónů. Chuť: Kulatá a příjemná, jemná dobře vyvážená, s tóny citronu a grapefruitu.

  Cena
  155 Kč
  Země původu
  Francie

 • Hroznový mošt Cabernet Moravia

  Hroznový mošt je 100% hroznová šťáva bez přidaných konzervantů a barviv, bez přidaného cukru. Nealkoholický hroznový mošt je vyroben z odrůdy Cabernet Moravia. Případný sediment na dně lahve není na závadu.

  Výrobce
  Vinné sklepy Lechovice, spol. s.r.o.
  Cena
  120 Kč
  Šarže
  1945

 • Hroznový mošt Chardonnay

  Hroznový mošt je 100% hroznová šťáva bez přidaných konzervantů a barviv, bez přidaného cukru. Nealkoholický hroznový mošt je vyroben z odrůdy Sylvánské zelené. Případný sediment na dně lahve není na závadu.

  Výrobce
  Vinné sklepy Lechovice, spol. s.r.o.
  Cena
  120 Kč
  Šarže
  1944

Zobrazeno 8 položek